kedd, május 15, 2007

Ej, de régen volt...

Hát igen! Lassan egy év. Ilyen, amikor az ember dolgozik és este meló után már a háta közepére sem kívánja a naplóírást. Nameg elmondom a mentségemet is (na nem mintha bárki is olvasta volna a blogomat), egyszerúen nem volt netem, a munkahelyen meg már nem volt rá kraft.

Nade, sebaj! Ezentúl ünnepélyesen megfogadom, hogy legalább egyszer egy héten írok. Na nemcsak eseményeket, de célom, hogy kommentáljak, beszóljak, idegesítsek is embereket. Valami cihológus biztos megállapítja, hogy itt élem ki mindenféle ferde, vagy egyenes hajlamomat.

Na akkor hajrá! Meglátjuk képes vagyok-e még magamat is meglepni!

1 megjegyzés:

...:::szpd:::... írta...

Nyomjad csak Thom, érdeklődve várom a ropogósan friss bejegyzéseket! Apropó, mi újság utódfronton? Mint a blog lelkes rajongója infóbombákat "követelek"! :D
Ja, s egy tipp: a beállításoknál nyomd át, hogy anonymus kommentek is mehessenek, mert jelenleg csak a blogger-es azonosítóval rendelkező ifjak - azaz én vagy esetleg a torez - alkothatnak véleményt a texturális szösszeneteidről.