Na tegnap megint majálison voltam, pontosabban a Brau Union Sörgyár által szervezett családi napon. Reggel 7-re mentünk apósékért, majd 7:30-ra nyomultunk a sörgyár parkolója volt a cél. Onnan indultunk a legkomolyabb szállítási eszközzel, amit el lehet képzelni: Kisalföld Volán busszal. 3 óra alatt le is értünk. Ott rögtön összeállt az alkalmi, soproni sörgyári focicsapat. Kiosztottuk a mezeket és a posztokat. (Ha valaki nem tudná minden ilyen rendezvény országos és nem maradhat el a kispályás focitorna.)
3 meccsből három vereség, tehát utolsó helyen zártuk a csoportmeccseket, igaz a dobogóért csap hetesekkel maradtunk alul.
Ezután szokásomhoz híven extrém sportok kipróbálásával töltöttem az időmet. Falat másztam, megültem a rodeo bikát, nem is rosszul. Bár sajnos 1 órán belül kétszer is bevertem a jobb herémet. A rodeóbikánál, amikor már nagyon ficánkolt beverte a jobbos golyszit. A falmászásnál, amikor 5 méteres magasságból lehzuhantam a biztosítóm megrántotta a kötelet, így a heveder elkapta megint csak a jobb golyóbist. Ezek nagyon fájtak.
Azon kívül félelmetes mennyiségű sört pusztítottam el. A kaja terén sem álltunk rosszul. 3 szelet hagymás szték után legyűszott egy szál kb 50 cm-es sültkolbász, majd desszertnek egy kurva nagy grillezett csülök. Majd egy Halász Judit koncert után visszatértünk. Jól leégve, benyomva és telezabálva lefeküdtünk aludni.
Természetesen majd képeket is mellékelek, illetve, ha minden jól megy akkor majd felnyomok egy videót a Zorb-mókáról. Na ennyit mára, csól a családnak!
P.S.: It vagyunk Éviéknél, akik finom Vodkával kínáltak Eszter névnap kapcsán, és Janival, aki mellesleg masiniszta lesz.
vasárnap, május 28, 2006
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

1 megjegyzés:
király vagy thom, kezdesz ráérezni a bloggerkedésre...:D
Megjegyzés küldése