Kedves naplóm! (hú de rossz ez a megszólítás...na mindegy)
Pénteki nap nagyon ott volt. A délelőtt folyamán résztvettem életem sokadik városismereti sétáján, igaz ebből csak a második volt, amin kísérő-tanárként vettem részt. Picit már uncsi volt, főleg a sok gyaloglás miatt, hiszen köztudott, hogy amióra gépjárművel rendelkezem, azóta szarni is kocsival járok.
Délután megtekintettem a második Prosztó videót (brought to me by Torez!), ami sok vidám percet okozott nekem. Majd az estét Gergely barátommal töltöttem egy üveg Hubi és pár jó-pofa sör társaságában (de nem Ászok!). Picit megfáradtunk mind a ketten, dehát "kell egy kis áramszünet" :-)))
Szombaton Tóth Péter, kiváló cimborám, egy joystick-kal állított be hozzám. Így azt a géphez csatlakoztatva ölhettük egymást a Fifa2005 magyar edisön progiban PC-n. Jómagam billentyűzeten álltam a sarat. Este 20:17-kor megérkezett kis feleségem 3 nap távolét után, így az estét végre kettesben tölthettük.
Ma, azaz vasárnap, édesanyámnál ebédeltünk finom husilevest és milánói bordát, olyan finom volt, hogy a tíz ujjamat megnyaltam utána. Bár mivel sokat ettem, utána komoly emésztési problémáim támadtak. Este nálunk alszik Jani és Évi, két nagyon jó barátunk, hiszen holnap együtt megyünk Spar-majálisra hajnalban. Jó móka lesz, de erre majd akkor visszatérek, ha hazajöttünk.
Csók a családnak,
Tomi
vasárnap, április 30, 2006
szerda, április 26, 2006
Sajnos nem tudok minden nap beírni...
A címben leírtak a sok munka miatt vannak.
A szürke hétköznapok miatt megfogadtam, hogy csak akkor írok valamit, ha valami rendkívüli, vagy kicsit is szokatlan történik velem.
Ez a mai nap eddig nem ilyen, órák jönnek sorba egészen este negyed kilencig.
Szünnetek persze vannak, amelyeket általában az interneten töltök.
IWIW, posta, hotdog és hasonló hülyeségek. De csak akkor persze, ha éppen nem kis-vagy nagyérettségire készülök, tételeket és képeket szkennelek, amelyben cégünk kiváló rendszergazdája Németh Csaba van nagy segítségemre. Ezúton is köszönöm neki :-)
Na mára egyenlőre ennyi, ja és továbbjutott tegnap az Arsenal, Tóth Péter nagy örömére.
Ma meg reméljük a Barca lenyomja a Milánt Bazsi nagy bánatára.
Na csók a családnak!
A szürke hétköznapok miatt megfogadtam, hogy csak akkor írok valamit, ha valami rendkívüli, vagy kicsit is szokatlan történik velem.
Ez a mai nap eddig nem ilyen, órák jönnek sorba egészen este negyed kilencig.
Szünnetek persze vannak, amelyeket általában az interneten töltök.
IWIW, posta, hotdog és hasonló hülyeségek. De csak akkor persze, ha éppen nem kis-vagy nagyérettségire készülök, tételeket és képeket szkennelek, amelyben cégünk kiváló rendszergazdája Németh Csaba van nagy segítségemre. Ezúton is köszönöm neki :-)
Na mára egyenlőre ennyi, ja és továbbjutott tegnap az Arsenal, Tóth Péter nagy örömére.
Ma meg reméljük a Barca lenyomja a Milánt Bazsi nagy bánatára.
Na csók a családnak!
hétfő, április 24, 2006
Első komolyabb apás-élményem
A mai nap folyamán 11:30-kor a kórházba vonultam kedvesemmel. NEM még nem halunk meg... talán sohasem. A múlt héten terhességi tesztet javasolt neki az orvos, mert szerinte a tünetei (melyeket most nem részletezek) áldott állapota miatt vannak.
Hát..., hosszas idegborzolás után megszólalt a nyomtató, mely megkezdte a lelet elektronikus formából való átalakítását, papírra vetését. Izgatott szemekkel kerestük az "eredmény" rublikát, melyben végül megpillantottuk a 'negatív' szót.
Nem leszek apuka, még nem. És az a durva, hogy bánom, nem is kicsit.
De ami késik, nem múlik :-)
Amúgy a mai nap alig van munka, csomó órát lemondtak, ennek ellenére itt kell ülnöm egész nap. DE a jégkrém nagyon fincsi volt, idén először ettünk jégkrémet, ez is valami.
Meg akárhogy is nézzük, tegnap történelmet írt Magyarország: a szabad választások óta először történt meg, hogy egy kormány folytathatja a munkát újabb négy éven keresztül.
Nem semmi, még akkor sem, ha ennek sokan nem örülnek.
Hát..., hosszas idegborzolás után megszólalt a nyomtató, mely megkezdte a lelet elektronikus formából való átalakítását, papírra vetését. Izgatott szemekkel kerestük az "eredmény" rublikát, melyben végül megpillantottuk a 'negatív' szót.
Nem leszek apuka, még nem. És az a durva, hogy bánom, nem is kicsit.
De ami késik, nem múlik :-)
Amúgy a mai nap alig van munka, csomó órát lemondtak, ennek ellenére itt kell ülnöm egész nap. DE a jégkrém nagyon fincsi volt, idén először ettünk jégkrémet, ez is valami.
Meg akárhogy is nézzük, tegnap történelmet írt Magyarország: a szabad választások óta először történt meg, hogy egy kormány folytathatja a munkát újabb négy éven keresztül.
Nem semmi, még akkor sem, ha ennek sokan nem örülnek.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
