A mai nap folyamán 11:30-kor a kórházba vonultam kedvesemmel. NEM még nem halunk meg... talán sohasem. A múlt héten terhességi tesztet javasolt neki az orvos, mert szerinte a tünetei (melyeket most nem részletezek) áldott állapota miatt vannak.
Hát..., hosszas idegborzolás után megszólalt a nyomtató, mely megkezdte a lelet elektronikus formából való átalakítását, papírra vetését. Izgatott szemekkel kerestük az "eredmény" rublikát, melyben végül megpillantottuk a 'negatív' szót.
Nem leszek apuka, még nem. És az a durva, hogy bánom, nem is kicsit.
De ami késik, nem múlik :-)
Amúgy a mai nap alig van munka, csomó órát lemondtak, ennek ellenére itt kell ülnöm egész nap. DE a jégkrém nagyon fincsi volt, idén először ettünk jégkrémet, ez is valami.
Meg akárhogy is nézzük, tegnap történelmet írt Magyarország: a szabad választások óta először történt meg, hogy egy kormány folytathatja a munkát újabb négy éven keresztül.
Nem semmi, még akkor sem, ha ennek sokan nem örülnek.
hétfő, április 24, 2006
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése