Kedves naplóm! (hú de rossz ez a megszólítás...na mindegy)
Pénteki nap nagyon ott volt. A délelőtt folyamán résztvettem életem sokadik városismereti sétáján, igaz ebből csak a második volt, amin kísérő-tanárként vettem részt. Picit már uncsi volt, főleg a sok gyaloglás miatt, hiszen köztudott, hogy amióra gépjárművel rendelkezem, azóta szarni is kocsival járok.
Délután megtekintettem a második Prosztó videót (brought to me by Torez!), ami sok vidám percet okozott nekem. Majd az estét Gergely barátommal töltöttem egy üveg Hubi és pár jó-pofa sör társaságában (de nem Ászok!). Picit megfáradtunk mind a ketten, dehát "kell egy kis áramszünet" :-)))
Szombaton Tóth Péter, kiváló cimborám, egy joystick-kal állított be hozzám. Így azt a géphez csatlakoztatva ölhettük egymást a Fifa2005 magyar edisön progiban PC-n. Jómagam billentyűzeten álltam a sarat. Este 20:17-kor megérkezett kis feleségem 3 nap távolét után, így az estét végre kettesben tölthettük.
Ma, azaz vasárnap, édesanyámnál ebédeltünk finom husilevest és milánói bordát, olyan finom volt, hogy a tíz ujjamat megnyaltam utána. Bár mivel sokat ettem, utána komoly emésztési problémáim támadtak. Este nálunk alszik Jani és Évi, két nagyon jó barátunk, hiszen holnap együtt megyünk Spar-majálisra hajnalban. Jó móka lesz, de erre majd akkor visszatérek, ha hazajöttünk.
Csók a családnak,
Tomi
vasárnap, április 30, 2006
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

2 megjegyzés:
Thomikám jó a blog-od!
Na hány percnél tartassz (Prosztó Home Video III.)!
Lassan megy, nem? Na én ezért adtam fel, keine zeit ;)! Most megpróbálok valami más filmszerk. progit leszedni, talán azzal meglehet picit szinesíteni a dolgokat!
üdv; tory from iron
azt említetted, hogy nem tudsz minden nap beírni, de hogy hetente sem frissíted a blogot az lustaságra vall...;-)
Megjegyzés küldése