Újabb botrány rázza szegény kis hazánkat. Napok óta másról sem hallani, mint Zsanettről és az Ő "mozgalmas" éjszakájáról.
Leszögezem, én szeretném hinni, hogy nem igazi zsaruk voltak, de manapság már semmin nem lepődök meg. Ami nekem furcsa volt a nyilatkozatban, hogy annyira nem omlott össze az eseményektől. Ezzel kapcsolatban az emberek különbözőképpen vélekednek. Van, aki ezt azzal magyarázza, hogy Zsanettnak mégsem lehett ez annyira rossz. Sőt mások odáig is elmerészkednek, hogy maga az ifjú hölgy volt az, aki feldobta annak lehetőségét, hogy rendezzék a kihágást egy meghágással.
Pár dolog furcsa: egy sms-ező néző a TV2 reggeli műsorában felvetette azt a kérdést: hogy fért bele 6 ember ey autóba, éshogy ez miért nem volt gyanús a lánynak. Egy másik: reggel azzal védekeztek a rendőrség szóvivői, hogy biztos nem igazi rendőrök voltak, mert annyian, egyszerre, egy helyen nem teljesítettek szolgálatot. Azt pontosan nem vágom, hogy a rendőrnek haza lehet-e vinni az egyenruhát, de ha nem, akkor lehettek volna ott akkor is, ha nincsenek szolgálatban. Arról nem is beszélve, hogy ilyen egyenruhákat beszerezni manapság nem lehetetlen. Remélem kiderül, hogy csak kamu volt az egyenruha a férfiakon, ugyanis nagy kár lenne, ha már a társadalom tagjai már a rendőr elől is inkább elfutnának nehogy megkúrják, lelőjék, vagy bántalmazzák őket.
A pakliban az is benne van, hogy a színtiszta igazság, amit ilyenkor a bíróságon keresnek, sosem derül ki és átmegyünk egy móri nyomozáshoz hasonló tragikomédiába.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

1 megjegyzés:
Háááát...igaziak voltak.Tegnap kiderült.
http://ma.hu/page/cikk/aa/0/169300/1
Megjegyzés küldése