szerda, április 26, 2006

Sajnos nem tudok minden nap beírni...

A címben leírtak a sok munka miatt vannak.
A szürke hétköznapok miatt megfogadtam, hogy csak akkor írok valamit, ha valami rendkívüli, vagy kicsit is szokatlan történik velem.

Ez a mai nap eddig nem ilyen, órák jönnek sorba egészen este negyed kilencig.
Szünnetek persze vannak, amelyeket általában az interneten töltök.
IWIW, posta, hotdog és hasonló hülyeségek. De csak akkor persze, ha éppen nem kis-vagy nagyérettségire készülök, tételeket és képeket szkennelek, amelyben cégünk kiváló rendszergazdája Németh Csaba van nagy segítségemre. Ezúton is köszönöm neki :-)

Na mára egyenlőre ennyi, ja és továbbjutott tegnap az Arsenal, Tóth Péter nagy örömére.
Ma meg reméljük a Barca lenyomja a Milánt Bazsi nagy bánatára.
Na csók a családnak!

1 megjegyzés:

...:::szpd:::... írta...

Nyomjad csak mester! Örülök, hogy sikerült megoldani a blogos problémát, mert nem igazán értettem mi a gond a blogspot-os szerverrel. Üdv drága hitvesednek is, visszaigazoltam iwiw-en.