hétfő, július 16, 2007

Olvasgattam...

Hááát.. megint régóta nem írtam. Nem mentegetőzöm, úgyis tudja mindenki miért nincs időm. Nade nem baj, mellette a legidőigénytelenebb elfoglaltság az elektronikus sajtó gyors, esti böngészése. Így most amolyan rendhagyó Lapszemle következi, elektronyikussan. Magyarul belinkelek, meg ajánlok pár olyan írást, amikre felkaptam a fejem.

Ami most legjobban tetszik, az a nagyszerű Kisó által vezetett új elitklub diplomásoknak. A cikk írója teljes joggal teszi fel a kérdést, jelesül: Who the Fuck is Kisó? Én speciel tudtam, hogy a Viván műsorvezető, pedig nem vagyok az a tizenhatéves afro-frizus zseb-narkós. DE azt nem tudtam, hogy Ő állítólag okos, a farzsebében több ész van, mint az én fejemben. (Mellesleg jegyzem meg, hogy milyen érdekes ország a miénk, ahol az összes seggbekukis pornósztárunk szuperintelligens az FHM címlaplányaink meg PlayMate-jeink meg 5 diplomás professzorok. De jó nekünk!) Szóval Kisó egy szupermodell, aki egyébként egy táncművészbe oltott kommunkikáció szakos jogász. Az igen! Szép is, okos is, sikeres is, ha még főzni is tud....
Na mindegy erről bővebben olvashattok itt

A másik meg a Stohl Buci féle új, magyar akciósorozat. Hát ennek még a gondolatától is szénné röhögöm magam. Talán még emlékszik a kedves olvasó az Európa Expressz című világégésre, ami gyakorlatilag a szarnál is szarabb volt, bármely más nemzet ZS-kategóriás akciófilmje agyonalázza. Ehhez képest a Michael Dudikoff és Lorenzo Lamas-féle eposzok az akció-thriller non plus ultrái. Szóval az új sorozatban, a főszerepet illetően valószínűleg azért esett Stohl Bucira a választás, mert Ő már az előbb felemlegetett rettenetben is bebizonyította, hogy annyira kurva kemény, hogy kolbásszal eszi a gyémántot. Jeleneleg Ő az egyetlen ember a világon, aki szembe mer szállni Chuck Norris-szal. Erről pedig bővebben itt

6 megjegyzés:

Névtelen írta...

Ilyenkor bennem van a kisördög, hogy ha csak gyorsan átfutottad, akkor ezek az oldalak lennének "az elektronikus sajtó"? :)

Névtelen írta...

Olvastam a blogban, hogy angoltanár vagy. Ugye, ahhoz kell diploma? Lépj be a KlubD-be, ez a legjobb társaság, ahová eddig bekerültem!!!
Néhány tárgyi tévedést pontosítok:
1. A KlubD nem elit klub, hanem egy színvonalas baráti társaság hasznos szolgáltatásokkal. Nem vagyunk sznobok. Nézd meg, és ha nem tetszik, bármikor kiléphetsz.
2. Kiss Orsolya (Kisó) egy nagyon értelmes nő, nem véletlenül kapott ennyi diplomát. (Én is csak a Viva tévéből ismerem, de ő is 1980-ban született, mint én, és több diplomája is van, tehát biztos olyan értelmes, amilyennek látszik a tévében.)
3. A klub alapítója és vezetője Tomka Barnabás ügyvezető igazgató. Kiss Orsolya a Magazin főzerkesztője,és azért vele reklámozták a KlubD-t, mert fiatal, híres és hiteles személyiség.

Lépj be, hátha ottragadsz!

Névtelen írta...

Én vagyok az a megrögzött KlubD hívő, most visszatértem, terjesszétek egymás közt az üzenetem!

2007. augusztus 10-től 2008. augusztus 1-ig voltam klubtag, azóta a KlubD megy tovább nélkülem, de nem fog sokáig élni ilyen felfogással. Nem arra gondolok, hogy diplomás "elitklub", hanem arra, hogy Tomka Barnabás (alapító, többségi tulajdonos, ügyvezető igazgató) rászokott a tagok igazságtalan kizárására. Engem néhány jogos és logikus kérdés miatt zárt ki egy olyan szabályra hivatkozva, ami alapján inkább őt lehetett volna kizárni. Ha érdekelnek a részletek, írjatok a citromail címemre! Ha írtok, még aznap elküldök nektek mindent.

Ha megszűnik a KlubD, írok majd nekrológot. (KlubD, élt 2007. március 10- 2008...)

Névtelen írta...

http://mage.hu/2008/7/9/proof

András írta...

Érdemes megjegyezni, hogy 2008. július 7-től szigorúan büntetik (kizárásal, feljelentéssel) azt a tagot, aki KlubD-ügyben kérdezni mer a klub vezetőségétől. A blogomban részletesen foglalkoztam ezzel az üggyel.

Ismertető a klubról: http://maiesemenyek.freeblog.hu/archives/2009/03/27/KlubD/
Az ügy: http://maiesemenyek.freeblog.hu/archives/2009/04/07/9_honap/
A klubalapító viselkedése összehasonlítva egy másik üggyel egy másik klubban: http://maiesemenyek.freeblog.hu/archives/2009/04/15/Derult_egbol_villamcsapas/
Az ügy kronológiája és az okok elemzése, összehasonlítva egy másik szervezetben történtekkel: http://maiesemenyek.freeblog.hu/archives/2009/05/27/Uj_fejlemenyek_KlubD_ugyben/

Névtelen írta...

Az Igen, talan igy