péntek, június 01, 2007

Éhhalál, vagy jól sikerült tisztítókúra?



Hát reggel azt hittem beszarok. Na nem amiatt, mert regcsire bezúztam negyed kiló császárszalonnát, hanem, mert akkorát röhögtem. Rövid post lesz ígérem!

Szóval, az mindenki számára ismeretes, hogy sajnálatos körülmények között elhunyt egy terhes kismama, mert a férjével (,vagy élettársával) tisztítókúrát végzett. Oly annyira sikerült megtisztulni, hogy bele is halt. És nem sok kellett hozzá, hogy a 2 éves kislány is így járjon. Meg aztán apu sem volt valami jó állapotban.

A lényeg, hogy apuka ügyvédje reggel azt nyilatkozta, hogy ez voltaképpen nem éhenhalás, hanem pusztán egy személyiség fejlesztő tréning. Ez legalább annyira vicces, mint amit régebben az az ezoterikus droid nyilatkozott, akinek a testsúlya nem érte el a nettó 20 kilót, jelesül hogy Ők nem csináltak semmi rosszat, csak megpróbáltak áttérni a fénnyel táplálkozásra, mert hogy kis hazánkban ez már összejött pár száz embernek, ők állítólag azóta sem esznek, vagy isznak. Ez merőben ellentmond annak, amit drága biosz tanáraim annak idején a fejembe tápláltak.

Fénnyel táplálkozás; tisztítókúra; személyiség fejlesztő tréning. Istenem, ha szegény Sztálin annak idején elmondhatta volna, hogy: "Elvtársak! Ti a kommunista haza érdekében most nem éhenhaltok, csupán személyiségfejlesztő tréningen vesztek részt, és úgy megtisztultok, hogy csak na!" Szánalmas.

Nincsenek megjegyzések: